KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14577196
nr 1457 7196
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Sjön Runn. Ej signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 20x26-20x28cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:13:31
100 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr